16 Haziran 2018 Cumartesi

Türksat 4A Malatya Yurdum TV Frekansı

Çok yakında Türksat 4A uydusu üzerinden yeni bir Malatya televizyonu daha yayın hayatına başlayacak. Malatya Yurdum TV yayınlarının önümüzdeki günlerde Türksat 4A uydusundan başlaması bekleniyor. Bu içeriğimizde Malatya Yurdum TV frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

MALATYA YURDUM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Malatya Yurdum TV
Alış Frekansı:12.034 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Kanalın kurulumunda büyük rol oynayan ve daha önce farklı TV kanallarının da kurulumunda önemli roller oynayan Ferhat Canbey yaptığı açıklamada Malatyalılar'a bir müjde vererek, yıllardır hayalini kurmuş olduğu Malatya Yurdum TV'nin yayınlarına Malatyalılar'ın desteği ile çok yalında başlayacak olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti. Modern stüdyoları ve teknik ekipmanları ile sadece Malatya'da değiş, başta İstanbul ve diğer şehirlerden de yayınlar yapacaklarının altını çizen Canbey, bu konuda çok önemli yatırımlar yaptıklarını söyledi.

MALATYA YURDUM TV ÇOK YAKINDA TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Malatya Yurdum TV uydu frekansı bilgilerine ulaşabileceğiniz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca, bizlere Malatya Yurdum TV frekans değerleri ile ilgili tüm sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz.

0 yorum: