13 Mayıs 2018 Pazar

Türksat 4A Çukurova Türk TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda geçtiğimiz günlerde yayınlarına başlayan Çukurova Türk TV'de başta Adana olmak üzere tüm Türkiye'yi kapsayan programlara ulaşabilirsiniz. Haberden, spora, belgeselden, eğitime kadar birçok konu ile ilgili programları izleyebileceğiniz Çukurova Türk TV'ye ait uydu frekansı bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden takip edebilirsiniz.

ÇUKUROVA TÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Çukurova Türk TV
Alış Frekansı:12.034 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Adana merkezli olarak yayınlar yapan Çukurova Türk TV, "Özgürlüğün Sesi" sloganı ile yola çıktı. Geniş yelpazedeki programlarıyla Türksat 4A'da hızlı bir giriş yapan Çukurova Türk TV ile siz de kendinize hitap edecek bir program bulabilirsiniz. Çukurova Türk TV yayınlarını seyredebilmek içib yukarıda bulunan Çukurova Türk TV frekans bilgilerini kullanmanız yeterlidir. Uydu frekansı parametrelerini doğru bir şekilde girerek kanalın yayınlarını sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

ÇUKUROVA TÜRK TV TÜRKSAT 4A'DA YAYINDA

Çukurova Türk TV uydu frekans bilgilerine yer verdiğimiz içeriğimizi düzenli olarak takip ederek kanal ile ilgili tüm gelişmelere ulaşabilir ve Çukurova Türk TV frekans değerleri ile ilgili en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

0 yorum: