28 Nisan 2018 Cumartesi

Türksat 4A Kanal 43 Frekans Bilgileri

Kütahya’nın Türksat 4A’daki ilk yerel TV kanalı olan Kanal 43 yayınlarına resmen başladı. Uzun süredir büyük bir merakla beklenen Kanal 43, Nisan 2018 itibariyle Türksat’taki yayınlarına başlamış oldu. Kütahya Kanal 43 uydu frekansı bilgileri alt kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır.

KANAL 43 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kanal 43
Alış Frekansı:12.685 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Kütahya gerek bölgesel konumu, gerek ciddi sayıdaki nüfusu, gerekse de kültürel birikimi ile Ege Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden birisi olarak öne çıkmaktaydı. Ancak tüm bu pozitif yönlere rağmen Kütahya’nın uyduda yayın yapan bir TV kanalı bulunmuyordu. Kütahyalılar’dan gelen yoğun istek üzerine Kanal 43 bu eksiği tamamlamak adına önemli bir adım atarak, yayınlarını Türksat 4A’ya taşıdı.

Kanal 43 frekans bilgileri ile Kütahya’nın en çok seyredilen TV kanalını artık tüm Türkiye’de ve yakın coğrafyada izleyebilirsiniz.

KÜTAHYALILAR’A MÜJDE KANAL 43 TÜRKSAT 4A’DA YAYINA BAŞLADI

Kanal 43’e ait Türksat 4A uydu frekans değerlerini paylaştığımız bu içerik üzerinden bizlere, sormak istediğiniz uydu frekansları ile ilgili diğer sorularınızı sorabilir, Kanal 43 frekans değerleri ile ilgili tüm gelişmelere anı anına ulaşabilirsiniz.

1 yorum: