3 Kasım 2017 Cuma

Türksat 4A TVT Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunda TVT isimli yeni bir kanal daha yayına başlıyor. TVT uydu frekansı bilgilerini kullanarak, en güzel dizileri ve benzer programları izleyebilirsiniz. İşte TVT frekans değerleri:

TVT UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TVT
Uydu Adı:
Türksat 4A
Alış Frekansı:
12.095
Polarizasyon:
H - Yatay
Symbol Rate:
4800
FEC Rate:
5/6
Ulusal TV kanallarının son dönemde kardeş kanal ismiyle genellikle eski dizi ve programlarını yayınlama furyasına Kanal 7 de katıldı. Kanaldan yapılan açıklamaya göre yayına başlayacak olan TVT kanalında dizi ve benzeri eğlence programlarına yer verilecek. Kanalın yayınlarında diziler dışında Anadolu ağırlıklı gezi ve şarkı, türkü programları da yer alacak. TVT ile olarak Türksat 4A uydusu üzerinden izleyici ile buluşacak.
TVT kanal frekans bilgilerine sizlerle üst kısımda paylaştığımız frekans tablosu üzerinden ulaşabilirsiniz. Kanalın yayınlarını Türksat uydusundan izleyebilmeniz için söz konusu TV frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

TVT TÜRKSAT 4A’DA YENİ FREKANSI İLE YAYINDA


TVT frekans değerlerini sizlere sunduğumuz bu içeriğimiz aracılığıyla aynı zamanda kanal ve kanalın uydu frekansları bilgileri konusunda sormak istediğiniz soruları bize iletebilir, düzenli olarak sitemizi ziyaret ederek TVT Türksat 4A uydu frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: