21 Kasım 2017 Salı

Puhu TV Frekans Bilgileri Nedir?

Türkiye’nin belki de kendi alanındaki ilk platformlardan birisi olma özelliği taşıyan Puhu TV, internet üzerinden en popüler dizileri ve sadece kendi bünyesinde bulunan yapımları izleyicisi ile buluşturuyor. Ancak son günlerde takipçilerimizden yoğun bir şekilde gelen “Puhu TV frekansı nedir?” sorusu nedeniyle bir açıklama gereği duyduk.

PUHU TV FREKANSI NEDİR? UYDUDAN YAYIN YAPIYOR MU?

Puhu TV sadece internet üzerinden yayın yapan ve bilgisayar, akıllı telefon, smart TV v.b. cihazlardan izlenebilen yeni nesil platformlardan birisidir. Yani Puhu TV uydu üzerinden yayın yapmamaktadır. Bu nedenle Puhu TV frekans değerleri ile ilgili bir veri bulunmamaktadır. Özellikle sık sık sorulan Puhu TV Türksat 4A frekansı nedir sorusunun cevabı kısaca, Pugu TV uydu üzerinden yayın yapan bir TV kanalı değildir diyebiliriz. Puhu TV tüm dünyada milyonlarca kullanıcı olan ve yapımları ile büyük ses getiren Netflix tarzında internet tabanlı bir Dizi ve Sinema izleme sistemidir. Ülkemizde ilk giriş yaptığı dönem Fi dizisi ile adını duyuran Puhu TV, popülaritesini her geçen gün artırarak devam etmektedir. Ozan Güven, Mehmet Günsur, Serenay Sarıkaya ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrolünü oynadığı Fi dizisi yakın bir tarihte ikinci sezonu ile birlikte yeniden Puhu TV’de yayınlanmaya başladı.

PUHU TV’NİN UYDU YAYINI BULUNMUYOR, SADECE İNTERNETTEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ


Puhu TV uydu frekansı ile ilgili gelen sorulara yeniden cevap verecek olursak; Puhu TV’nin uydu üzerinden yayın yapan bir TV kanalı olmadığını, yalnızca internet üzerinden takip edildiğini söyleyebiliriz. 

0 yorum: