17 Kasım 2017 Cuma

Azerspace Dalğa TV Frekans Bilgileri

Azerspace uydusunda çok yakında yeni bir kanal daha yayın hayatına başlayacak. Dalğa TV, Dünya sineması ve dizi yapımlarının en çok ses getiren örneklerini Azerspace uydusu üzerinden izleyicilerine sunacak. Dalğa TV uydu frekans bilgileri belli olur olmaz ise sizlerle bu içerik üzerinden paylaşımını gerçekleştireceğiniz.

DALĞA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Dalğa TV
Uydu Adı:
Azerspace
Alış Frekansı:
11.135
Polarizasyon:
H - Yatay
Symbol Rate:
27.500
FEC Rate:
5/6
Dalğa TV’den yapılan açıklamaya göre kanal 24 saat kesintisiz yayın yapacak olup, hem sinema hem de dizi programlarının dünyaca ünlü ses getirmiş yapımlarını uydu üzerinden yayınlayacak. Kanalın tanıtım videosunu izlediğimizde ise Game Of Thrones ve Sherlock Holmes dizilerinin de yayınlayacağını anlıyoruz. Dalğa TV frekans değerleri şimdilik belirlenmiş değil. Kanalın kanal frekansı değerleri kesinleşir kesinleşmez sizlerle paylaşacağız. Dalğa TV yayınlarını Azerspace 1 uydusundan izlemeniz içinse tek yapmanız gereken sizlerle paylaşmış olduğunu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmektedir.

DALĞA TV ÇOK YAKINDA AZERSPACE UYDUSUNDA YAYINDA

Dalğa TV kanal frekans değerleri ile ilgili gelişmeleri sizlere ulaştırdığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca sormak istediğiniz soruları da bizlere iletebilirsiniz. Yayınımızı sürekli olarak takip ederek Azerspace 1 Dalğa TV uydu frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşın. 

2 yorum: