2 Ekim 2017 Pazartesi

Azerspace Space TV Frekans Bilgileri

Azerbaycan’ın müzik ve eğlence kanalı Space TV’yi uydu frekansı değerleri ile siz de izleyebilirsiniz. İşteAzerspace uydusundan yayınyapan Space TV uydu frekansı bilgileri:

SPACE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Space TV
Uydu Adı: Azerspace 1
Alış Frekansı:11.135
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Space TV kurucusu olan ve aynı zamanda Azerbaycan’ın mevcuttaki Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in kız kardeşi olan Sevil Aliyeva tarafından kurulan Space TV, ağırlıklı olarak eğlence, müzik ve öğretici programlara yer vermektedir. Uzun süredir yayınlarını sürdüren Space TV aynı zamanda bu yayınlarını Azerspace 1 uydusu üzerinden gerçekleştirmektedir.
Space TV kanal frekans bilgileri ile Azerbaycan’ın en çok seyredilen TV kanallarından birisi olan Space TV’yi siz de Azerspace uydusunu kullaran izleyebilirsiniz. Space TV’nin TV frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Bu tablodaki bilgileri kullanarak Space TV yayınlarına ulaşabilirsiniz.

SPACE TV YAYINLARI AZERSPACE UYDUSUNDA


Space TV frekans değerlerini belirttiğimiz bu içerik üzerinden ayrıca kanalla alakalı değer sormak istediğiniz soruları bize yorum yapma alanından iletebilir, sitemizi düzenli olarak takip ederekse Space TV Azerspace uydu frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

2 yorum:

  1. Selam.space tv paket yayını göstermer. Bir bilgi verebilersinizmi.yada yenı fregansmı girmeliyiz?

    YanıtlaSil