6 Ekim 2017 Cuma

Sıfır Bir Dizisi Blu TV'ye Transfer Oldu

Adana’da bir grup öğrencinin kendi imkanlarıyla çekimlerini yaptığı ve sadece Youtube platformunda yayınlanan Sıfır Bir dizisinin 3.sezonunun Blu TV’de yayınlanacağı açıklandı. 

Dizinin başrol oyuncuları yine Youtube üzerinden yaptıkları açıklamada, Sıfır Bir’in yeni sezonunun Blu TV’de olacağının duyurusunu yaptılar.

SIFIR BİR DİZİSİ BLU TV’DE

Baştan sona bir başarı hikayesi olan Sıfır Bir, Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan bir grup gencin giriştikleri mücadeleyi konu ediyor. 

Bu güne kadar toplamda 10 bölüm çekilen dizinin her bir bölümü 10 milyona yakın izlendi. Dizinin böylesi bir ilgi görmesi ise alternatif dizi ve film izleme platformlarının dikkatini çekmeyi başardı. 

Doğan Holding bünyesinde daha önce Masum dizisiyle adını duyuran Blu TV, Sıfır Bir ekibiyle anlaşarak dizinin 3.sezonunun yayın haklarını almayı başardı.

DİZİNİN TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ


Aylardır dizinin 3.sezonu ile ilgili haber bekleyen Sıfır Bir hayranları ise bu gelişme sonrasında adeta ikiye bölündü. Bir kısım yapılan bu anlaşmayla maddi sorunların üstesinden gelineceğini dizinin 3.sezonun daha da iyi olacağı görüşünü savunurken, diğer bir kısım ise dizinin ücretli bir platforma transfer olmasından şikayetçi. Bize sorarsanız ise bu gelişme hem Sıfır Bir, hem de muadili diğer diziler adına oldukça olumlu bir hamle olacak. Çünkü, maliyetler konusunda ortaya çıkan tablo Sıfır Bir ve benzeri yapımların kısa soluklu olma tehlikesini beraberinde getiriyor. Sıfır Bir dizisinin Blu TV’de göreceği ilgi ise hem Sıfır Bir’in hem de diğer internet dizilerinin kaderini belirleyeceğe benziyor.

0 yorum: