2 Ekim 2017 Pazartesi

Azerspace Lider TV Frekans Bilgileri

Azerbaycan’ın köklü TV kuruluşlarından birisi olan Lider TV’yi sizinle paylaştığımız uydu frekansı bilgilerini kullanarak Azerspace 1 uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Lider TV frekans değerleri:

LİDER TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Lider TV
Uydu Adı: Azerspace 1
Alış Frekansı:11.135
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Lider TV yaklaşık 17 yıldır kesintisiz olarak yayınlarını Azerbaycan’da sürdürmektedir. Yayına başladığı dönemlerde ağırlıklı olarak haber programlarıyla izleyici karşısına çıkan Lider TV, bir dönem yayınladığı Şampiyonlar Ligi maçlarıyla da büyük ilgi görümüştü. Lider TV günümüzde Azerspace 1 uydusundan yayınlarını sürdürmektedir. Siz de Lider TV uydu frekansı parametrelerini kullanarak Lider TV yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.
Lider TV kanal frekans değerleri sizlerle yukarıda görmüş olduğunuz tabloda paylaşılmıştır. Kanalın yayınlarını izleyebilmeniz için bu TV frekansı bilgilerini uydu cihazınızın kanal arama bölümüne girmeniz gerekmektedir.

LİDER TV AZERSPACE 1 UYDUSUNDA YAYINDA

Lider TV frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız içerik üzerinden Lider TV ile ilgili sorularınızı yorum alanından yazarak bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ettiğiniz takdirde Lider TV Azerspace frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: