2 Ekim 2017 Pazartesi

Azerspace İctimai TV Frekans Bilgileri

Azerbaycan merkezli yayın yapan İctimai TV’ye ait uydu frekans değerleri ile Azerspace 1 uydusundan İctimai TV yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte İctimai TV frekansı bilgileri:

İCTİMAİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: İctimai TV
Uydu Adı: Azerspace 1
Alış Frekansı:11.135
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Yaklaşık 13 yıldır yayın hayatını sürdüren İctimai TV, doğrudan Azerbaycan devletinin desteği ile kurulmuş bir TV kanalıdır. İlk olarak yayın hayatına Az TV 2 adı ile başlamış olan kanal günümüzde ise İctimai TV adını kullanmaktadır. Yayınlarında haber ve spor başta olmak üzere oldukça ilgi gören programlara yer veren İctimai TV Azerspace uydusundan yayınlarını sürdürmektedir. Bir dönem Türksat uydusundan yayınlarını gerçekleştiren kanal, Azerbaycan’ın kendi uydusu olan Azerspace – 1’in hizmet vermeye başlamasıyla Türksat’taki yayınlarını sonlandırmıştır. Ancak İctimai TV, Türkiye üzerinden de rahatlıkla seyredilebilmektedir.

İCTİMAİ TV AZERSPACE UYDUSUNDA YAYINDA

İİctimai TV kanal frekansı değerleri ile kanalın yayınlarını izleyebilmeniz için üst kısımda görmüş olduğunuz uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm işlemleri eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmanızın ardından İctimai TV yayınlarını sorunsuzca seyredebilirsiniz.

İctimai TV frekans bilgilerini siz değerleri takipçilerimizle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca İctimai TV Azerspace 1 frekans bilgileri ile alakalı diğer haber ve güncellemelere de ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: