12 Ekim 2017 Perşembe

Türksat 4A Blu TV Frekans Bilgileri

Takipçilerimizden gelen “Blu TV frekansı nedir?” sorusu üzerine bu konuda bir açıklama gereği duyduk. Öncelikle Blu TV’nin TV kanalı olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Yani Blu TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden izlemeniz mümkün değildir.

BLU TV NASIL İZLENİR?

Blu TV yayınlarını izleyebilmeniz için Blu TV üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Üyeliğnizi tamamladıktan sonra internet aracılığıyla bilgisayar, akıllı telefon veya smart TV’nizdeki uygulama ile Blu TV’yi izleyebilirsiniz.

Blu TV için daha anlaşılır bir tanım yapacak olursak, Netflix’in yerli uygulaması diyebiliriz. Bu platform hatırlanacağı gibi adını geçtiğimiz yıl yayınladığı 8 bölümlük Masum adlı dizi ile duyurmuştu. Türkiye’nin önde gelen oyuncularının yer aldığı dizi bütün çevrelerden büyük beğeni toplamıştı. Yeni sezona da oldukça hızlı bir giriş yapan Blu TV, internet dizisi “Sıfır Bir”in yayın haklarını alarak önemli bir hamlede bulunmuş oldu.

BLU TV FREKANS SORULARI HAKKINDA AÇIKLAMA


Blu TV uydu frekansı soruları ile ilgili yeniden bir açıklama yapacak olursak, Blu TV’nin bir TV kanalı olmadığını, internet üzerinden yayın yapan bir platfom olduğunu belirtelim. 

0 yorum: