18 Ekim 2017 Çarşamba

Türksat 4A Avantaj TV Frekans Bilgileri

Bir dönem Türksat 4A uydusunda yayınlarını sürdüren Avantaj TV, ekranlara yeniden döndü. Avantaj TV uydu frekansı değerleri ile kanalın yayınlarını uydu üzerinden izleyebilirsiniz.

AVANTAJ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Avantaj TV
Uydu Adı:
Türksat 4A
Alış Frekansı:
12.685
Polarizasyon:
H - Yatay
Symbol Rate:
30.000
FEC Rate:
5/6
Avantaj TV, yayınlarında yer vermiş olduğu programlarda ağırlıklı olarak yerli sinema örneklerini barındırmaktadır. Daha çok komedi ağırlıklı Yeşilçam filmlerini izleyicilerine ulaştıran Avantaj TV, aynı zamanda tanıtım ve satış hedefli programlara da önemli oranda yer vermektedir. Siz de sitemizde bulunan ve Avantaj TV’ye ait olan kanal frekans bilgileri ile Avantaj TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden ister Türkiye’den isterseniz de başta Avrupa olmak üzere birçok coğrafyadan izleyebilirsiniz. Avanta TV’ye ait frekans değerleri üst kısımda göreceğiniz frekans tablosunda bulunmaktadır. Kanalı izlemek için tek yapmanız gereken ise bu tabloda parametreleri uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmektir.

AVANTAJ TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Avantaj TV frekansı değerlerini siz takipçilerimizle paylaştığımız bu haberimiz üzerinden aynı zamanda Avantaj TV uydu frekans değerleri ile ilgili soruları da bizlere ulaştırabilir ve yayınımızı sürekli takip ederek Avantaj TV’ye ait frekans günllemelerine de ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: