15 Eylül 2017 Cuma

Türksat 4A Doğal TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A uydusunun yeni TV kanalı Doğal TV 14 Eylül 2017 tarihinde yayın hayatına başladı. Doğal TV frekansı  bilgilerine bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İşte Doğal TV uydu frekans parametreleri.
1 Şubat 2018 Güncellemesi ÖNEMLİ: Doğal TV kanal frekansı bilgileri 1 Şubat 2018 itibariyle değişmiştir. Kanalın güncel frekans değerleri aşağıdaki gibidir: 

DOĞAL TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Doğal TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:12.685
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Doğal TV özellikle sağlıklı bir toplum hedefiyle çıktığı yolda, insanların doğal yöntemlerle sağlıklarına kavuşmalarını ve var olan sağlıklarını korumayı hedefliyor. Kanalda aynı zamanda sadece insan sağlığı değil, hayvan ve bitki sağlığı konusunda da bilgilendirici programlar yer alacak. Ankara merkezli olan Doğal TV yayınları baita Türkiye olmak üzere Avrupa ve Asya kıtasının da önemli bir kısmından izlenebilecek.
Doğal TV kanal frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Doğal TV’yi Türksat 4A uydusundan izleyebilmeniz için sizlerle paylaşmış olduğumuz TV frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sözünü ettiğimiz bu işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmeniz halinde Doğal TV’yi kolayca izleyebilirsiniz.

DOĞAL TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA BAŞLADI

Doğal TV frekans paylaşımımız üzerinden bizlerle yorum yapma alanından iletişime geçerek Doğal TV Türksat 4A frekansı konusunda istediğiniz sorularınızı da sorunsuzca ulaştırabilirsiniz. 

1 yorum: