15 Ağustos 2017 Salı

Vardar - Fenerbahçe Maçını Uydudan Veren Yabancı Kanallar Hangileri?

Temsilcimiz Fenerbahçe’nin Makedon temsilcisi Vardar ile karşı karşıya geleceği Avrupa Ligi Play-off 1. mücadelesini uydudan canlı olarak veren kanalları bu içeriğimizde sizler için bir araya getirdik. Öncelikle belirtelim;Vardar – Fenerbahçe maçı Türkiye’de şifresiz olarak yayınlanmayacak. Mücadeleyi Bein Sports ekrana getirecek. Ancak yurt dışında yaşayan Fenerbahçe taraftarları Vardar – Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı uydu kanalları listesini inceleyerek, ülkelerinde bu mücadelenin şifresiz olması halinde izleyebilecek.  Bu liste üzerinden ayrıca söz konusu kanalların uydu frekansı değerlerini de ulaşabilirsiniz.

Vardar – Fenerbahçe Maçını Uydudan Hangi Yabancı Kanallar Verecek?


Fenerbahçe geçtiğimiz sezon ligde aradığını bulamasa da bu sezonun ilk mücadelesinde Sturm Graz’ı eleyerek taraftarlarına ümit aşılamıştı. Ancak sarı lacivertli ekip bu olumlu sonucun ardından Süper Lig’deki ilk maçında ise Göztepe ile seyircisiz oynana karşılaşmada 2 – 2 berabere kalarak pek de olumlu sinyaller vermemişti. Sturm Graz’a göre daha zayıf bir ekip olan Vardar maçlarını kayıpsız atlarak taraftarına moral vermek ve Avrupa Ligi kupası kapsamında gruplara kalmak istiyor. Vardar – Fenerbahçe maçını ise Süper Lig’in yayın haklarını da elinde bulunduran Bein Sports yayınlayacak. 17 Ağustos 2017 tarihinde saat 21:00’de oynanacak mücadele Bein Sports ekranlarından naklen yayınlanacak. Mücadeleyi Türkiye’den şifresiz  olarak izlemek isteyenler içinse kötü bir haberimiz var. Karşılaşmayı canlı olarak izlemeniz için Digitürk üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Vardar – Fenerbahçe maçını Türksat 4A uydusundan izlemek isteyenlerin de yine Digitürk üyeliklerinin bulunması gerekiyor. Haberimizin ilk kısmında da değindiğimiz üzere Vardar – Fenerbahçe maçını veren yabancı kanallar listemize göz atan yurt dışındaki takipçilerimiz, bu liste üzerinden ülkelerinde Vardar – Fenerbahçe maçının yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenebilir. Bu listede ayrıca kanal frekans ve bu kanalların hangi uydudan yayın yaptıkları bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Vardar – Fenerbahçe Maçı Şifresiz Olarak Yayınlanmayacak

Fenerbahçe hatırlanacağı gibi sezona teknik kadro ve futbolcularda önemli değişikliklere giderek, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla çıkmıştı. Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan deneyimli teknik direktör Aykut Kocaman’ı takımın başına getiren kulüp, Emenike, Volkan Şen, Sow, Kjar gibi isimlerle yollarını ayırırken, Valbuena, Dirar gibi isimlerle ise kadrosunu güçlendirmişti. Son yıllarda taraftarını hayal kırıklığına uğratan ve geçmiş yılların gölgesinde kalan bir futbol örneği ortaya koyan Fenerbahçe, yaptığı bu değişikliklerle artık şeytanın bacağını kırmak istiyor. Sarı lacivertli ekibin Avrupa Ligi grupları öncesindeki son ve en önemli mücadelesi olacak Vardar mücadelesi ise Bein Sports ekranlarında olacak altını çizdiğimiz gibi. Dünyaca ünlü TV spor grubu Bein Sports sadece Avrupa Ligi’nin yayın haklarını değil, Süper Lig’in yayın haklarını da artık elinde bulunduruyor. Kuruluş özellikle Süper Lig’in marka değerini artırmak adına, her hafta Türkiye liginden bazı mücadeleri Dünya’nın birçok ülkesinde yayınlamaya başladı bile. Belirttiğimiz gibi Vardar – Fenerbahçe maçı Türkiye’de Bein Sports ekranlarından yayınlanacak ancak, yurt dışında yaşıyan vatandaşlarımız Vardar – Fenerbahçe maçını  uydudan verecek yabancı kanallar listemize bakarak, bulundukları ülkede bu maçın yayınlanıp yayınlanmayacağını veya yayınlanacak şifresiz mi yayınlanacağını öğrenebilirler. Fenerbahçe’nin Avrupa’daki mücadeleri Türk vatandaşları kadar yabancıların da oldukça ilgisini çekiyor. Her ne kadar geldiği günden bu yana beklenen performansı bir türlü veremeyen Van Persie, halen Avrupa basını ve futbol severleri tarafından merakla takip ediliyor. Bu nedenle Vardar – Fenerbahçe maçını veren yabancı kanalların sayısının bir hayli fazla olması kimseyi şaşırmasın.

Vardar – Fenerbahçe Maçını Uydudan Veren Yabancı Kanallar Listemiz Güncelleniyor


Vardar – Fenerbahçe maçı Türksat 4A’dan ise sadece Bein Sports’un Türksat uydusundaki TV kanalından yayınlanacak. Yani bu mücadeleyi Türksat 4A uydusundan canlı olarak izleyebilmeniz için Digitürk üyeliğinizin bulunması gerekecek. Vardar – Fenerbahçe maçı İdman TV ve Az TV gibi kanallardan ise yayınlanmayacak, en azından şu ana kadar bize gelen bilgilere göre. Vardar – Fenerbahçe maçını verecek olan yabancı kanalları ve uydaki TV frekans bilgilerini sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: