14 Ağustos 2017 Pazartesi

Uyduda Yeşilçam Filmleri Yayınlayan Kanallar

Hepimizin akıllarında yer edinmiş ve aradan onlarca yıl geçmesine rağmen halen büyük bir beğeni ile izlenen Yeşilçam filmleri, günümüzde Türksat 4A uydusundaki TV kanalı alternatifinin artması sayesinde artık günün her saatinde izlenebiliyor. Bu içeriğimizde yerli sinema örneklerini yayınlayan TV kanallarını sizlerle paylaşmak istedik.

Halen büyük bir beğeni ile izlediğimiz Yeşilçam filmleri, aradan onlarca yıl geçmesine rağmen akıllarda yer edinen sahneleri ile güldürmeye devam ediyor.

YEŞİLÇAM FİLMLERİ REYTİNGLERDE YİNE ZİRVEDE

İçerisinde bulunduğumuz dönemde her yıl yerli yabancı onlarca yeni filmin vizyona girmesine rağmen, bir döneme damgasını vurmuş yerli filmlerin yerini hiçbirinin dolduramadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Öyle ki bu filmler aradan neredeyse 40 – 50 yıl geçmesine rağmen reyting sıralamalarında halen liderlik yarışında bulunabiliyor. Bu durumun en güzel örneğini Münir Özkul ve Adilet Naşit’in başrollerini paylaştıkları Neşeli Günler filminde gördük. Star TV ekranlarında yayınlanan film, Total ve A/B’de ikinci sırada yer alarak büyük bir sürprize imza atmış oldu.

YEŞİLÇAM FİLMLERİNİ YAYINLAYAN TV’LER YAKINDA BURADA


Aslında bu durum TV izleyicilerinin samimi ve sıcak bir hikayeye ne kadar aç olduğunu gösteriyor. Milyonlarca TL’lik bütçe ile çekilen dizi ve gişede aradığını bulamayan filmlerin en büyük sorununun bu samimiyet problemi olduğunu söylesek sanırız hata yapmamış oluruz. Konumuza dönecek olursak şu anda Türksat 4A uydusundan yayın yapan ve Yeşilçam filmlerini yayınlayan kanalların sayısı bir hayli fazla. Bu kanalların listesini çok yakın bir zamanda sizlerle paylaşmış olacağız. Bizi takip etmeye devam edin. 

1 yorum: