4 Ağustos 2017 Cuma

Türksat 4A NBA TV Frekans Bilgileri

Basketbol severlerin beğeni ile izledikleri NBA TV’nin uydu frekansı değerleri ile NBA TV yayınlarını Türksat 4A’dan D-Smart üyeliğinizin bulunması halinde izleyebilirsiniz. İşte NBA TV frekans bilgileri:

NBA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: NBA TV
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:11.012
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6

NBA TV, Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi’nin resmi yayıncısı olarak, Dünya basketbolunun en üst seviyesi olan NBA’deki basketbol mücadeleri ve diğer gelişmeleri izleyicilerine ulaştırıyor. NBA TV yayınlarını Türkiye’den de izlemek mümkün. D-Smart üyeliğiniz varsa, NBA TV’yi Türksat 4A uydusundan da takip edebilirsiniz. Kanalın yayınlarını Türksat’tan izlemek için tek yapmanız gerekense, kanalın TV frekansı bilgilerini kullanmak.

NBA TV kanal frekans bilgileri yukarıda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Bu tablodaki NBA TV Türksat frekansı verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek NBA TV’yi sorunsuz bir biçimde izleyebilirsiniz. Siz de basketbolu seviyor ve dünyanın en iyi basketbolcularının karşılaşmalarını takip ediyorsanız NBA TV’yi mutlaka izlemek isteyeceksiniz. Ancak belirttiğimiz gibi NBA TV yayınlarını Türksat 4A’dan izlemek münkün değil. Kanalın yayınlarını izlemek için D-Smart üyeliğinizin bulunması şart.

NBA TV YAYINLARI D-SMART KALİTESİYLE TÜRKSAT 4A’DA

NBA TV frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden ayrıca kanalın frekansları ile alakalı sormak istediğiniz soruları da bizlere ulaştırabilirsiniz ve sitemizi düzenli olarak takip ederek NBA TV uydu frekans değerlerinin en güncel halini öğrenebilirsiniz. 

0 yorum: