18 Ağustos 2017 Cuma

Türksat 4A Kanal Yalova Frekans Bilgileri

Yalova’nın Türksat 4A uydusundaki ilk ve tek kanalı Kanal Yalova yayınlarına başladı. Kanal Yalova frekans bilgilerini kullanarak, kanalın yayınlarını uydudan izleyebilirsiniz. İşte Kanal Yalova uydu frekansı bilgileri:

KANAL YALOVA UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: KANAL YALOVA
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:11.096
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Yalova uzun yıllar boyunca İstanbul’un bir ilçesi olarak görünse de gerek coğrafyası, gerekse de toplumsal yapısı gereği kendisine özgü özellikleri ile ayrı bir ilgi gibi duruyordu. Bu durumun bir gerekliliği olarak da ilerleyen yıllarda Yalova ayrı bir il haline getirildi. Yalova’nın geçtiğimiz haftalara kadar uydu üzerinden yayın yapan bir TV kanalı bulunmuyordu. Yalova ve çevresinde karasal olarak yayın gerçekleştiren Kanal Yalova, Türksat 4A uydusundan yayınlarına başlayarak bu duruma bir son vermiş oldu. 

Artık Yalova’nın TV kanalı olan Kanal Yalova’yı başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın birçok noktasından kolaylıkla izleyebilirsiniz. Kanal Yalova Türksat frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tabloda yer alan kanal frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini yaparak Kanal Yalova yayınlarını sorunsuzca seyredebilirsiniz.

YALOVA’NIN TÜRKSAT 4A UYDUSUNDAKİ İLK TV KANALI YAYINDA

Kanal Yalova frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Kanal Yalova ile ilgili TV frekansları konusunda sormak istediğiniz soruları bizlere iletebilir ve sitemizi düzenli olarak kontrol ederek Kanal Yalova uydu frekansı değerlerinin en güncel halini ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: