3 Ağustos 2017 Perşembe

Azerspace İdman TV Frekans Bilgileri

Azerbaycan merkezli İdman TV’ye ait frekans bilgilerini kullanarak İdman TV yayınlarını Azerspace – 1 uydusundan izleyebilirsiniz. İşte İdman TV kanal frekansı değerleri:

İDMAN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: İdman TV
Uydu Adı: Azerspace 1
Alış Frekansı:11.175
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

Türkiye Süper Ligi Yeni Sezonda Azerbaycan Merkezli CBC Sport'ta Naklen Yayınlanacak! Kanalın Uydu Frekansı Değelerini Öğrenmek için CBC Sport Frekans Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz. 
Türk spor takipçilerinin de yakından tanıdığı İdman TV, uzun yıllar süresince Türksat uydusundan sürdürdüğü yayınlarını, Azerspace – 1 uydusunun hizmete geçmesiyle birlikte sonlandırmıştı hatırlanacağı gibi. Türksat uydusu üzerinden spor müsabakalarının izlenmesi konusunda oldukça ihtiyaçlara karşılık veren bir kanal olan İdman TV, artık Türksat üzerinden yayınlar gerçekleştirmiyor. Bu nedenle sizlerle paylaşacağımız frekans verileri İdman TV Azerspace frekansı çerçevesinde olacak. Ancak Azerspace – 1 uydusundan yayın yapan kanalların Türkiye’den de izlenebileceğinin vurgulayalım. Çanak anteninizi Azerspace – 1 uydusunu görecek biçimde ayarlamanız halinde İdman TV yayınlarını Türkiye’den de seyredebilirsiniz.

İdman TV frekans bilgileri siz kullanıcılarımızla üst kısımda paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki İdman TV kanalına ait frekans parametrelerini, kullanarak kanalı Azerspace – 1 uydusu üzerinden sorunsuzca seyredebilirsiniz.

İDMAN TV YAYINLARI AZERSPACE – 1 UYDUSUNDA

İdman TV uydu frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden aynı zamanda Azerspace – 1 uydusu ve İdman TV ile alakalı diğer sormak istediğiniz sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi düzenli olarak kontrol ederek İdman TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: