10 Ağustos 2017 Perşembe

Türksat 4A Bein Sports Haber Frekans Bilgileri

Süper Lig’in yayın haklarını elinde bulunduran Bein Sports’un spor severlere çok güzel bir haberi var. Edindiğimiz bilgiye göre çok yakında Bein Sport Haber kanalı Türksat 4A uydusundan şifresiz olarak yayına başlayacak.
ÇOK ÖNEMLİ: Bein Sports Haber 25 Ekim 2017 tarihi itibari ile TÜRKSAT 4A'da ŞİFRESİZ olarak yayına başladı. Kanalın yayınlarını izlemek için aşağıdaki uydu frekansı değerlerini kullanabilirsiniz.

BEİN SPORTS HABER UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı:Bein Sports Haber
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:12.379
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/3
Bein Sports frekans bilgileri ise geçtiğimiz günlerde açıklandı.. Bein Sports uydu frekansı değerleri belli olur olmaz bu bilgiyi sizlerle yine bu sayfa üzerinden paylaşacağız.

Konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Digitürk CEO’sı Yousef Al-Obaidly Bein Sports Haber kanalının müjdesini vererek, şifresiz olarak yayına başlayacak olan kanalda Süper Lig özetlerinden, spor söyleşilerine kadar birçok konuda yayın yapılacağını ifade etti. Obaidly, Süper Lig’in marka değerini artırmaya yönelik de çok ciddi hamlelerde bulunduklarını belirterek, Türkiye'ye yönelik yaptıkları yatırımın miktarının 12 milyar doları aştığını söyledi.


Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü spor platformu tarafından satın alınan Digitürk, ilk iş olarak Lig TV’nin adını değiştirmiş ve Bein Sports ismini kullanmaya başlamıştı. 2017 – 2018 sezonu öncesi 1. Lig’in yayın haklarını da alan Bein Sports, bu hamlesiyle Bein Sport Haber TV kanalını başta futbol olmak üzere sporun ana odağı haline getirmeye çalıştığı görülüyor. Bein Sports Haber kanalının Türksat 4A uydusundan şifresiz olarak yayına başlaması halinde ise çok büyük bir ilgi göreceği muhakkak. Yazımızda belirttiğimiz gibi Bein Sports Haber Türksat 4A kanal frekans bilgileri henüz açıklanmış değil, ancak açıklanır açıklanmaz buradan sizlere iletmiş olacağız.

BEİN SPORTS HABER TÜRKSAT FREKANS BİLGİLERİ YAKINDA BURADA OLACAK

Bein Sports Haber’in 4 ana haber ve her saat başında yayınlayacağı haberlere yer vereceği ise gelen diğer bilgiler arasında. Kanal çok büyük bir ihtimalle Bein Sports’un Türksat uydusuna özel frekans değerleri ile yayın hayatına başlayacak ancak kanal yöneticilerinden sürpriz bir hareket de gelebilir, bu nedenle kesin bir dille konuşmak istemiyoruz. Türksat 4A’da yayına başlayacak Bein Sports Haber’in uydu frekans değerleri için sitemizi düzenli olarak takip etmeye devam edin. 

2 yorum:

  1. 11eylul safsata,kendi platformunda yokki şifresiz turksatta olsun,🐯

    YanıtlaSil