28 Ağustos 2017 Pazartesi

Türksat 4A Aras TV Frekans Bilgileri

Erzurum merkezli Aras TV’ye ait uydu frekans bilgilerini kullanın, Aras TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden seyredin. İşte Aras TV frekans değerleri:

ÖNEMLİ: Alınan bilgiye göre Aras TV aşağıdaki kanal frekansı bilgileri ile 15 Nisan 2018 tarihinde Türksat 4A üzerinden yayınlarına başlayacak. 

ARAS TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ARAS TV
Alış Frekansı:12.685 MHz
Polarizasyon:Dikey(V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Aras TV uzun süredir karasal olarak gerçekleştirdiği Erzurum merkezli yayınlarını artık Türksat 4A uydusuna taşıyarak başta Türkiye olmak üzere, neredeyse tüm dünyaya ulaştırabilecek. Türksat 4A uydusundan yayın yapacak olan Aras TV için Türksat’ın en genç kanallarından birisidir diyebiliriz. Aras TV’ye ait kanal frekansı bilgileri belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız. Kanalın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre Aras TV uydu yayınlarına 20 Eylül 2017’de başlayacak. Ancak altını çizdiğimiz gibi Aras TV Türksat 4A frekansı ile ilgili resmi bir açıklama ise henüz gelmiş değil.

Aras TV frekansı değerlerini kullanarak kanalın yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz. Kanalı uydu cihazınız üzerinden izleyebilmeniz için Aras TV uydu frekansı parametrelerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

ERZURUM MERKEZLİ ARAS TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAKINDA YAYINDA

Aras TV’nin frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden Aras TV uydu frekansı ile ilgili sormak istediğiniz soruları yorum alanını kullanarak bize iletebilir, ayrıca sayfamızı düzenli olarak takip ederek Aras TV frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

3 yorum: