28 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A Yıldız Rize TV Frekans Bilgileri

Rize merkezli yayın yapan Yıldız Rize TV’nin kanal frekans bilgilerini kullanarak, Yıldız Rize TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İşte Yıldız Rize TV frekans değerleri:

YILDIZ RİZE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Yıldız Rize TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:11.977
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Rize şehri merkezli yayın yapan Yıldız Rize TV yayınlarında Rize şehrine özgü eğlence programlarını ve Yeşilçam’ın sevilen örneklerini izleyebilirsiniz. Özellikle İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışına çok ciddi bir göç veren Rize için, Rize merkezli TV kanalları büyük bir önem taşıyor. Siz de Rize ile alakalı programları Rize’nin TV kanalı Yıldız Rize TV üzerinden izlemek istiyorsanız kanalın Türksat 4A’daki frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.

Yıldız Rize TV uydu frekans değerleri üst kısımda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu frekans verilerini uydu cihazınızın kanal arama fonksiyonuna girişini gerçekleştirerek Yıldız Rize TV yayınlarına Türksat 4A uydusundan sorunsuzca ulaşabilirsiniz.

YILDIZ RİZE TV TÜRKSAT 4A’DA

Yıldız Rize TV frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden aynı zamanda yorum yapma bölümünü kullanarak TV frekansları ile alakalı sormak istediğiniz soruları da bizle ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Yıldız Rize TV Türksat frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

1 yorum:

  1. yıldız rize dijitürk ve dsımart kaçıncı kanalda

    YanıtlaSil