27 Temmuz 2017 Perşembe

Türksat 4A Yasin TV Frekans Bilgileri

Dini ağırlıklı yayınları ile büyük ilgi gören Yasin TV’yi uydu frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İşte Yasin TV frekans değerleri:

YASİN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Yasin TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:11.855
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Yasin TV Türksat 4A uydusundaki yayınlarda dini hassasiyetlerini ön plana çıkaran ve topluma bu konuda bir şeyler katmaya çalışan programları ile yayın hayatını sürdürmektedir. Eğer siz de dini konularda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor veya merak ettiğiniz soruların cevabını arıyorsanız Yasin TV yayınlarını takip edebilirsiniz. Kanalın yayınlarını izlemek için tek yapmanız gereken ise Yasin TV Türksat frekansı bilgilerini kullanmak.

Yasin TV kanal frekans değerleri üst kısımda görebileceğiniz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki Yasin TV kanalının frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirdiğiniz takdirde Yasin TV yayınlarını sorunsuzca Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz.

YASİN TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Yasin TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Yasin TV ile ilgili sormak istediğiniz frekans merkezli diğer sorularınızı da bizlere yorum alanımızdan yazarak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Yasin TV Türksat 4A frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: