27 Temmuz 2017 Perşembe

Türksat 4A Yaşam TV Frekans Bilgileri

Yaşam TV yayınlarını uydu frekansı değerlerini kullanarak Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilir ve kürtçe ağırlıklı müzik programlarını izleyebilirsiniz. İşte Yaşam TV frekans bilgileri:

YAŞAM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Yaşam TV
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:11.824
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:8.000
FEC Rate:3/4
Yaşam TV Türksat uydusunda yaptığı yayınlarda Kürtçe türküleri seslendiren usta isimleri ve son dönemde sesini duyurmayı başaran yeni isimleri bir araya getirerek oldukça ilgi çeken programlara yer veriyor. Yaşam TV yayınlarını izleyerek en güzel türküleri dinleyebilirsiniz. Yaşam TV’yi izlemek için tek yapmanız gereken ise Yaşam TV kanal frekans bilgilerini kullanmak.
Yaşam TV’ye ait frekans değerleri sizlerle üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda paylaşılmıştır. Tablodaki bu uydu frekans bilgilerini, uydu alıcınızın kanal arama kısmına girişini eksiksiz bir biçimde gerçekleştirmeniz halinde Yaşam TV yayınlarını kolaylıkla Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.

YAŞAM TV TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYINDA

Yaşam TV frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik vasıtasıyla aynı zamanda kanalın frekansı ile alakalı sormak istediğiniz diğer soruları da bizlere yorum yapma alanını kullanarak sorabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin en büyük ve güncel TV frekansları sitesi olan platformumuzu düzenli olarak takip ederek Yaşam TV Türksat 4A frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: