24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A Yaban TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A’nın sevilen kanalı Yaban TV’nin uydu frekansı bilgileri ile Yaban TV yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz. İşte Yaban TV frekans değerleri:

YABAN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Yaban TV
Alış Frekansı:11.855
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4

Uyduda Yayın Yapan Diğer Belgesel Kanalları için Tıklayın

Yaban TV yayına başladığı ilk dönemde beklenmedik bir ilgi görerek çok ciddi boyutlara ulaşan izleyici kitlesine ulaşmıştı hatırlanacağı gibi. Kanal ağırlıkla sürek avı yapan avcıların amatör kayıtlarını yayınlamış sonrasında ise bu yapımlarını elindeki şartlar dahilinde daha kaliteli bir hale getirmişti. Yaban TV günümüzde ise yurt dışındaki avcılık faaliyetlerini de yayınlarına taşımaktadır. Ülkemizde bir ilk olma özelliği taşıyan Yaban TV’nin ardından Yaban TV’ye benzer başka kanallar da yayına başlamıştır. Siz de avcılık konusunda meraklıysanız Yaban TV kanal frekansı bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarını nerede olursanız olun Türksat 4A uydusu sayesinde ulaşabilirsiniz.

Yaban TV Türksat frekansı yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirebilir ve Yaban TV’yi sorunsuzca seyredebilirsiniz.

AV TUTKUNLARI YABAN TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Yaban TV frekans değerlerini siz takipçilerimizle paylaştığımız bu makale ile alt kısımda görmüş olduğunuz yorum yapma alanını da kullanabilir TV frekansları ile ilgili sormak istediklerinizi bu alandan bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi düzenli olarak takip ederek Yaban TV Türksat frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: