27 Temmuz 2017 Perşembe

Türksat 4A Waar TV Frekans Bilgileri

Kuzey Irak merkezli yayın yapan Waar TV’nin Türksat 4A’daki uydu frekansı bilgilerini kullanarak Waar TV yayınlarını Türkiye’den de izleyebilirsiniz. İşte Waar TV frekans bilgileri

ÖNEMLİ: Waar TV'nin Türksat uydusundaki yayınları 28.09.2017 tarihinde durdurulmuştur.

WAAR TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Waar TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:11.821
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:17.000
FEC Rate:3/4
Waar TV Kürtçe olarak gerçekleştirdiği yayınlarında haber başta olmak üzere birçok farklı konudaki yayınlara yer vermektedir. Kanal Irak’tan yayın yapmasına rağmen Türksat 4A uydusu sayesinde bu yayınlarını Türkiye ve Avrupa’ya da ulaştırmaktadır.
Waar TV kanal frekansı bilgileri sizlerle yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Waar TV yayınlarını Türksat uydusundan izleyebilmeniz için tablodaki bu uydu frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

WAAR TV TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYINDA

Waar TV’nin Türksat 4A’da bulunan frekans verilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden aynı zamanda kanalın frekansı ile alakalı sormak istediğiniz tüm soruları da alt kısımda bulunan yorum yapma bölümünden yazarak bize iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak kontrol ederek Waar TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: