26 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Vizyontürk TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan Vizyontürk TV’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak Vizyontürk yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Vizyontürk frekans bilgileri:

VİZYONTÜRK UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Vizyontürk TV
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Vizyontürk özellikle yöresel bazda tanınmış ve hareketli türküleri ile gönüllerde taht kurmuş isimlerin hazırladığı ve sunduğu programlarla ön plana çıkıyor. Vizyontürk TV ayrıca tek bir bölgeye sıkışıp kalmayarak ülkemizin her bölgesinden isimleri ekranlarına taşımaktadır. Vizyontürk TV yayınlarını izlemek için tek yapmanız gereken ise kanalın Türksat 4A’daki kanal frekans bilgilerini kullanmak.

Vizyontürk TV kanal frekans değerleri sizlerle üst kısımda göreceğiniz tabloda paylaşılmıştır. Kanalın yayınlarını sorunsuzca izlemeniz için TV frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini eksiksiz olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

VİZYONTÜRK TV TÜRKSA UYDUSUNDA YAYINDA

Vizyontürk TV uydu frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden, kanalın frekans değerleri ile ilgili sormak istediğiniz diğer soruları da yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ettiğiniz takdirde Vizyontürk TV Türksat 4A frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: