26 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Viva TV Frekans Bilgileri

Müzik severlerin beğeni ile takip ettikleri Viva TV’nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Viva TV yayınlarını Türksat uydusundan izleyebilirsiniz. İşte Viva TV frekansı bilgileri:

VİVA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Viva TV
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:11.558
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Her ne kadar eski zamanlardaki popülerliğini bir kaybetmiş olsa da, Viva TV halen önemli sayıda izleyici kitlesine sahip bir müzik TV kanalı olarak ön plana çıkmaktadır. Yayına başladığı ilk dönemde büyük bir ilgiyle karşılaşan Viva TV, günümüzde ise yine en sevilen sanatçılan en beğenilen parçalarını izleyicileri ile buluşturmaktadır. Siz de beğeni ile takip ettiğiniz sanatçıların dinlemeye doyamadığınız şarkılarını klipler eşliğinde izlemek istiyorsanız Viva TV Türksat frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.
Viva TV kanal frekans bilgileri sizlerle üst kısımda paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Viva TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilmeniz için tablodaki Viva TV frekans değerlerini eksiksiz olarak uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

VİVA TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Türkiye’nin ilk müzik kanallarından birisi olan Viva TV’nin Türksat 4A’daki uydu frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız içeriğimiz vasıtasıyla ayrıca kanalın frekans verileri ile ilgili sormak istediğiniz soruları da bize yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Viva TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: