26 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Vatan TV Frekans Bilgileri

Müziğin ve eğlencenin adresi Vatan TV’nin frekans bilgilerini kullanarak Vatan TV yayınlarını Türksat uydusunda izleyebilirsiniz. İşte Vatan TV frekans değerleri:

VATAN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Vatan TV
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:12.641
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Vatan TV özellikle son yıllarda tüm yurt genelinde büyük bir ilgi görmeye başlayan Ankara Havası’nın en usta ve sevilen isimleri ile yaptığı müzik ve eğlence programlarıyla büyük bir ilgi görüyor. Yöresel türde gerçekleştirdiği yayınlarda program yapımcılarını da usta isimlerden seçen Vatan TV, eğlenmek ve Ankara Havaları ile coşmak isteyenler için oldukça ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Siz de en eğlenceli ve sevilen Ankara Havaları eserlerini usta isimlerden dinlemek istiyorsanız Vatan TV kanal frekansı bilgilerini kullanabilirsiniz.

Vatan TV frekans değerleri yukarıda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Kanalın yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilmeniz için tablodaki uydu frekansı bilgilerini eksiksiz olarak uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmelisiniz. Tüm bu işlemlerin ardından Vatan TV yayınlarını sorunsuzca izleyebilirsiniz.

EN GÜZEL ANKARA HAVALARI VATAN TV İLE TÜRKSAT UYDUSUNDA

Vatan TV uydu frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden ayrıca sormak istediğiniz diğer frekans kaynaklı soruları da bize yorum yapma alanından iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Vatan TV Türksat 4A frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: