26 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Uzay Haber Frekans Bilgileri

Türksat 4A’dan yayın yapan Uzay Haber’in uydu frekansı bilgilerini kullanarak, Uzay Haber TV’nin yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Uzay Haber frekans değerleri:

UZAY HABER UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Uzay Haber
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:12.345
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Uzay Haber yakın dönemde başladığı yayınları ile kısa zamanda önemli bir izlenme oranına ulaşmış durumdadır. Kanal ulusal anlamda gerçekleştirdiği yayınlarında siyaset, politika ve gündemdeki diğer önemli gelişmeleri takipçilerine ulaştırmaktadır. Siz de Türkiye’den ve Dünya'dan gelişmeleri Uzay Haber farkıyla izlemek istiyorsanız uydu frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.
Uzay Haber kanal frekansı değerleri sizlerle yukarıda görmüş olduğunuz tabloda paylaşılmıştır. Kanalın frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini eksiksiz bir biçimde gerçekleştirdiğiniz takdirde Uzay Haber yayınlarını izleyebilirsiniz.

UZAY HABER TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Uzay Haber Türksat 4A frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın frekans verileri ile alakalı diğer sorularınızı da bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Uzay Haber frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: