26 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Uçankuş TV Frekans Bilgileri

Bir döneme damgasını vuran Can Tanrıyar’ın sahibi olduğu Uçankuş TV’nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Uçankuş TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Uçankuş TV frekans bilgileri:

UÇANKUŞ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Uçankuş TV
Uydu Adı: Türksat
Alış Frekansı:11.509
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
Uçankuş ismi aslında Türk televizyon izleyicileri için çok da yabancı değil. Uzun yıllar Show TV’de magazin programı olarak karşımıza çıkan Uçankuş, daha sonraki yıllarda yayın hayatını internet sitesi olarak devam ettirmiş, günümüzde ise bir TV kanalı olarak karşımıza çıkmıştır. Siz de en son magazin haberlerinden haberdar olmak, yıllar önce yayınlanan Uçankuş ve Televole programlarının tekrarlarını takip ederek nostalji yapmak istiyorsanız Uçankuş TV Türksat 4A uydu frekansı bilgilerini kullanabilirsiniz.

Uçankuş TV frekans bilgileri sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki kanal frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama kısmına girişini gerçekleştirerek Uçankuş TV yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

UÇANKUŞ TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Magazin severlerin beğeni ile takip ettikleri Uçankuş TV’ye ait kanal frekans bilgilerini paylaştığımız bu içerik üzerinden, merak ettiğiniz diğer frekansla ilgili sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Uçankuş TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: