24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A TVDen Frekans Bilgileri

Aydın merkezli TVDen’in uydu frekans bilgileri ile TVDen yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İşte TVDen frekans bilgileri:

TVDEN UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: TVDEN
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
TVDen Aydın’ın ilk uydudan yayın yapan TV kanalı olma özelliğini barındırmaktadır. Kanal gerçekleştirdiği yayınlarda haber, siyaset, kültür – sanat, müzik ve daha birçok konuya yer vermektedir. Ege Bölgesi başta olmak üzere ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan Muğla’nın Türksat 4A’da yayın yapan kanal eksikliğini gideren TVDen ile Muğla ve Ege Bölgesi hakkında istediğiniz birçok şeyi bulabilirsiniz. TVDen yayınlarını izlemek için tek yapmanız gereken TVDen kanal frekans bilgilerini kullanmak.
TVDen frekansı değerleri üst kısımda göreceğiniz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu uydu frekans parametrelerini, uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek TVDen’i Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz.

MUĞLA’NIN SESİ TVDEN TÜRKSAT 4A’DA YAYINDA

TVDen Türksat frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden kanalın frekans bilgileri ile alakalı diğer soruları da bizlere yorum yapma alanından iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek TVDen uydu frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: