21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV A (Adana) Frekans Bilgileri

Adana merkezli yayın yapan TV A’nın uydu frekansı bilgilerini kullanarak TV A yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte TV A frekans bilgileri:

TV A UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: TV A
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Adana şehri sadece Akdeniz Bölgesi’nin değil, ülkemizin de en önemli şehirleri arasında yer almaktadır gerek nüfus, gerek ekonomik potansiyeli bakımından. TV A yayınlarında Adana ile ilgili haberlere, siyaset ve politika konulara ve daha birçok farklı daldaki yapımlara ulaşabilirsiniz. Siz de Adana ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız TV A yayınlarını Türksat uydusundan izleyebilirsiniz.

TV A kanal frekans bilgileri yukarıdaki kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki uydu frekans bilgilerini kullanarak TV A yayınlarını takip edebilirsiniz.

ADANA’NIN TELEVİZYONU TV A TÜRKSAT 4A’DA

TV A frekans değerlerini paylaştığımız bu içerik üzerinden kanalla alakalı frekans kaynaklı sorularınızı da bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek TV A Türksat frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: