24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A TV 8.5 Frekans Bilgileri

TV 8.5 kanal frekansı değerlerini kullanarak TV 8.5 yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden HD görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.

TV 8.5 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV 8.5
Alış Frekansı:12.346
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:9.600
FEC Rate:3/4
Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8.5, TV 8 kanalının kardeş kanalı olarak yayına başladı. Kanalda daha çok yine TV 8’de yayınlanan bazı yarışma programlarının perde arkası görüntüleri kadar, yayın hakları TV 8’de bulunan ancak farklı programlarda çakışması nedeniyle yayınlanamayan bazı spor müsabakaları da yer alıyor. TV 8.5 için Acun Ilıcalı’nın ilerleyen dönemde daha ciddi planlarının olduğu bir gerçek.  TV 8.5 ilk olarak SD görüntü kalitesi ile başladığı yayınlarında artık izleyicilerine HD kalite seçeneği de sunuyor. Siz de tutkunu olduğunuz TV 8 programlarını daha derinlemesine inceleyen, tekrarlarını veren en özel bölümlerini izlemek istiyor, hiçbir yerde bulunmayan spor müsabakalarını canlı olarak seyretmek istiyorsanız TV 8.5 kanal frekansı değerlerini kullanabilirsiniz.

TV 8.5’un uydu frekans bilgileri sizlerle paylaştığımız üst kısımdaki tabloda bulunmaktadır. TV 8.5’u sorunsuzca izlemek için tek yapmanız gereken paylaştığımız uydu frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmektir.

TV 8.5 TÜRKSAT’TA YAYINDA

TV 8.5 frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz aracılığıyla, kanalın TV frekansı ile ilgil idiğer sorularınızı da bize yorum yaparak iletebilir ve ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek TV 8.5 uydu frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: