21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV 5 Frekans Bilgileri

Türksat 4A üzerinden TV 5 frekans bilgilerini kullanarak TV 5 yayınlarını izleyebilirsiniz.İşte TV 5 frekansı değerleri:

TV 5 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV 5
Alış Frekansı:12.559
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
TV 5 ülkemizin en eski özel TV kanallarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir dönem karasal olarak da yayınlar yapan TV 5, günümüzde bu yayınlarını Türksat 4A üzerinden de gerçekleştirmektedir. “Ailenizin Televizyonu” sloganı ile yayın hayatını sürdüren TV 5’te dini ve siyaset – politika ağırlık yayınların yanı sıra, günlük çalışma hayatı gibi programları izlemeniz de mümkün. Kanal yaptığı yayınlarda Necmettin Erbakan ve Milli Görüş çizgisini ön planda tutmaktadır.

TV 5 kanal frekansı değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki uydu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek TV 5 yayınlarını Türksat uydusundan takip edebilirsiniz.

TV 5 TÜRKSAT 4A’DA

TV 5 frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik vasıtasıyla aynı zamanda TV frekansları konusunda sormak istediğiniz soruları da bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin 1 numaralı uydu frekansları platformu olan sitemizi düzenli olarak takip ederek TV 5 Türksat 4A uydu frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: