24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A TV 4 Frekans Bilgileri

Türkiye’nin en genç televizyonu sloganı ile yola çıkan TV 4’ün uydu frekansı bilgileri ile TV  yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: TV 4'ün Türksat 4A uydusundaki frekans bilgileri 4 Eylül 2017 tarihinde değişmiştir. TV 4 bu tarihte ayrıca HD yayına da başlamıştır. TV 4'ün SD ve HD frekans bilgileri aşağıdaki gibidir. 

TV 4 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV 4
Alış Frekansı:12.294
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:12.000
FEC Rate:5/6

TV 4 HD UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV 4 HD
Alış Frekansı:12.310
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:15.000
FEC Rate:3/4
TV 4 günlük yayınlarında farklı kuşaklara hitap eden yapımlara yer vermektedir. Örneğin gündüz kuşağında çocuklara ve kadınlara yönelik yayınlar, akşamları için herkes için genel beğeni alan programlara yer veren TV 4, her kesimden izleyici edinen ve son dönemin popüler TV kanalı olma yolunda ilerlemektedir. Ayrıca TV 4 HD yayına başlayarak yayıncılık anlamında çok önemli bir adım atmıştır.
TV 4’ü Türksat uydusunda izlemenizi sağlayacak kanal frekans bilgileri yukarıdaki alanda göreceğiniz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama girişini gerçekleştirdikten sonra TV 4’ü izleyebilirsiniz.  

TV 4 TÜRKSAT UYDUSUNDA

TV 4 frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız sıradaki içeriğimiz üzerinden, kanalın TV frekansı ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruları da bize yorum alanından iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek TV 4 HD Türksat uydu frekans bilgilerinin güncel haline ulaşabilirsiniz. 

1 yorum: