20 Temmuz 2017 Perşembe

Türksat 4A TV 1 (Kayseri) Frekans Bilgileri

Kayseri merkezli yayın yapan TV 1’in uydu frekansı bilgilerini kullanarak TV 1 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte TV 1 frekans değerleri:

TV 1 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV 1
Alış Frekansı:12.605
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Sadece İç Anadolu Bölgesi’nin değil, ülkemizin de gerek nüfusu, gerek ekonomisi, gerekse de kültür zenginliği ile en önemli illerinden birisi olan Kayseri’nin uzun yıllardır yayın yapan televizyon kanalı TV 1 artık yayınlarını Türksat 4A üzerinden de sürdürüyor. Siz de Kayseri ile alakalı en son gelişmelerden haberdar olmak istiyor, Kayseri kültürünü yansıtan programları seyretmek istiyorsanız TV 1 kanal frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.

TV 1 uydu frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu kanal frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek TV 1 yayınlarını Türksat uydusunda izleyebilirsiniz.

KAYSERİ’NİN TELEVİZYONU TV 1 TÜRKSAT’TA


TV 1 frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalla alakalı sormak istediğiniz frekans ile ilgili soruları bize iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek TV 1 Türksat frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: