21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV Kayseri Frekans Bilgileri

Kayseri merkezli TV Kayseri'nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak TV Kayseri yayınlarını Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. İşte TV Kayseri frekans değerleri:

TV KAYSERİ UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV Kayseri
Alış Frekansı:12.605
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Kayseri şehri daha önce de belirttiğimiz gibi sanayisi ve nüfusu ile bölgenin en gelişmiş ve önde gelen şehirlerinden birisi konumundadır. Bu özellikler doğrultusunda Kayseri yerel televizyonculuk açısından da bir hayli zengindir.
TV Kayseri de Kayseri ile ilgili yaptığı yayınlarında haber, müzik, politika ve spor başta olmak üzere birçok farklı konudaki yayınları ile Kayserililer'e seslenmektedir.
TV Kayseri kanal frekans bilgileri sizlerle üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda paylaşılmıştır. Tablodaki uydu frekansları değerlerini kullanarak TV Kayseri yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

KAYSERİ'NİN TELEVİZYONU TV KAYSERİ TÜRKSAT 4A'DA

TV Kayseri frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden TV Kayseri ile ilgili frekans kaynaklı sormak istediğiniz soruları da bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak kontrol ederek TV Kayseri Türksat frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: