21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV 79 Frekans Bilgileri

Kilis merkezli yayın yapan TV 79’un uydu frekansı değerlerini kullanarak TV 79 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte TV 79 frekans bilgileri:

TV 79 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: TV 79
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Kilis ülkemizin güney sınırında bulunan ve son dönemde yaptığı ekonomik atılımlarla dikkat çeken illerimizden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kilis merkezli yayınlar gerçekleştiren TV 79 da, Kilis ile ile ilgili haberlere ve söyleşilere yer verdiği yayınlarında ayrıca kültür – sanat ve spor konularında da yapımlar yayınlamaktadır.

TV 79 kanal frekans bilgileri sizlerle üst tarafta paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki uydu frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek TV 79 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

KİLİS’İN SESİ TV 79 TÜRKSAT UYDUSUNDA

TV 79 frekans verilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik vasıtasıyla ayrıca kanalın frekans bilgileri ile sormak istediğiniz diğer soruları da bizlere ulaştırabilirsiniz. Sitemizi düzenli olarak takip ederek ayrıca TV 79 Türksat 4A uydu frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: