24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A TV 6 Frekans Bilgileri

Sitemizde sırada TV 6’nın Türksat uydusundaki uydu frekansı değerleri  var. TV 6 frekans bilgileri ile TV 6 yayınlarını Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz.

TV 6 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: TV 6
Alış Frekansı:12.605
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
TV 6 uzun süredir gerçekleştirdiği yayınlarda her kesime hitap eden, herkesin kendisinden birşeyler bulabileceği yayınlara yer vermektedir. Birçok ulusal kanalın kalitesinden geride kalmayan TV 6 yayınlarını sadece Türksat uydusunda değil, diğer önemli dijital platformlarda da sürdürmektedir. TV 6 yayınlarında gündüz kuşağından, siyasi söyleşilere, sanattan, dini konulara kadar birçok konuyu bulabilirsiniz.
TV 6 kanal frekans bilgileri sizlerle paylaştığımız yukarıdaki tabloda bulunmaktadır. Tablodaki uydu frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek TV 6’yı Türksat’tan sorunsuzca takip edebilirsiniz.

TV 6 TÜRKSAT UYDUSUNDA

TV 6 frekansı bilgilerini sizlere sunduğumuz bu makale üzerinden aynı zamanda kanalın frekans bilgileri ile ilgili merak ettiğiniz diğer sorularınızı da bize yorum alanından iletebilirsiniz. TV 6 Türksat frekans bilgilerinin en güncel hali için bizi takip etmeye devam edin.

0 yorum: