21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV 52 Frekans Bilgileri

Ordu merkezli TV 52’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak, TV 52 yayınlarını Türksat 4A uydusunda izleyebilirsiniz. İşte TV 52 frekansı değerleri:

TV 52 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TV 52
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Ordu şehri Karadeniz Bölgesi’nin önemli şehirlerinden birisi olmasının yanı sıra, şehir dışına çok büyük bir göç verme özelliği ile de karşımıza çıkmaktadır. TV 52 Ordu şehri ile ilgili yaptığı yayınlarında sadece Ordu’da yaşayanlara yönelik değil, Ordu dışında bulunan ve memleket hasreti çekenlere de Türksat 4A aracılığıyla hitap etmektedir. TV 52 yaptığı yayınlarda haber, spor, kültür sanat ve söyleşi tarzında yapımlara ağırlık vermektedir.

TV 52 kanal frekansı bilgileri üst kısımda bulunan tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu uydu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne eksiksiz olarak girişini gerçekleştirmeniz halinde TV 52 yayınlarını Türksat 4A üzerinden sorunsuzca izleyebilirsiniz.

ORDU’NUN SESİ TV 52 TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

TV 52 frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden, kanalla alakalı sormak istediğiniz diğer frekans kaynaklı sorularınızı da bize yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek TV 52 Türksat frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: