21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV 41 Frekans Bilgileri

Kocaeli (İzmit) merkezli yayın yapan TV 41’in frekans bilgilerini kullanarak, TV 41 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

TV 41 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: TV 41
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Kocaeli’de yayın yapan TV 41, başta haber olmak üzere, spor, siyaset ve kültür – sanat gibi birçok daldaki yayınları ile Kocaeli’de yaşayanlara hitap etmektedir. Sanayisi ve nüfusu ile ülkemizin en önemli şehirlerinden birisi olan Kocaeli’nin en çok izlenen TV kanallarından birisi olarak gösterilen TV 41 ile Kocaeli hakkında birçok konuya ulaşabilirsiniz. Üstelik TV 41 kanal frekansı bilgileri ile kanalın yayınları Türksat uydusundan da takip edebilirsiniz.

TV 41 uydu frekansı parametreleri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tabloda frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek TV 41 yayınlarını sorunsuz bir biçimde izleyebilirsiniz.

KOCAELİ’NİN SESİ TV 41 TÜRKSAT UYDUSUNDA

TV 41 frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik aracılığıyla TV frekansı konusunda sormak istediğiniz soruları da bizlere yorum yaparak iletebilir ve sitemizi düzenli olarak takip ederek TV 41 Türksat 4A frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: