21 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A TV 19 Frekans Bilgileri

Çorum merkezli TV 19’un uydu frekansı bilgilerine yer verdiğimiz bu içerik üzerinden TV 19’un Türksat 4A’daki frekans değerlerine ulaşabilirsiniz:

ÖNEMLİ: TV 19 kanal frekansı bilgileri 6 Mart 2018 itibariyle değişmiştir. Kanalın güncel frekans değerleri aşağıdaki gibidir: 

TV 19 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: TV 19
Alış Frekansı:12.685
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
İç Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden birisi olan Çorum’un yerel TV kanalı TV 19 artık Türksat 4A’da yayında. Özellikle gerek büyük şehirlere, gerekse de yurt dışına çok ciddi bir göç vermiş olan Çorum ili için, şehir dışında yaşayanlara yönelik böyle bir TV kanalının olması bir hayli gerekli bir durum olarak ön plana çıkıyordu. Söz konusu bu ihtiyaçların karşılanması adına yayınlarını Türksat uydusuna taşıyan TV 19’un kanal frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır.
TV 19 frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemleri eksiksiz olarak yapmanız halinde TV 19 yayınlarını sorunsuz bir biçimde izleyebilirsiniz.

ÇORUM’UN SESİ TV 19 TÜRKSAT UYDUSUNDA


TV 19 frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik vasıtasıyla bize TV frekansları ile ilgili sorularınızı da iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek TV 19 Türksat frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: