24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A Türkmeneli TV HD Frekans Bilgileri

Irak merkezli Türkmeneli TV’nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Türkmeneli TV yayınlarını Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz.

TÜRMENELİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Türkmeneli TV HD
Alış Frekansı:12.009
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:4.444
FEC Rate:2/3
Irak’ta yaşayan Türkmen soydaşlarımızın TV kanalı olan Türkmeneli TV, hem Irak Türkmenleri’nin Dünya’ya seslerini iletmeleri açısından, hem de bu bölgede yaşayanların kendi kültürlerini yaşatmaları ve olayları kendi pencerelerinden Dünya’ya duyurmaları bakımından bir hayli önemli bir işlev görüyor. Türkmeneli TV frekans bilgilerini kullanarak kanalı başta Irak ve Türkiye olmak üzere çok geniş bir coğrafyadan izleyebilirsiniz. Türkmeneli TV ayrıca kısıtlı imkanlarına rağmen geçtiğimiz aylarda HD olarak da yayına başlamıştır.
Türkmeneli TV HD kanal frekans bilgileri sizlerle yukarıda görmüş olduğunuz tabloda paylaşılmıştır. Tablodaki bu uydu frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Türkmeneli TV’yi Türksat uydusundan izleyebilirsiniz.

TÜRKMENELİ TV HD KALİTE İLE TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Türkmeneli TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu makale üzerinden, kanalın frekans verileri ile ilgili diğer sorularınızı da bize yorum yapma alanından sorabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Türkmeneli TV Türksat 4A frekansı değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

2 yorum:

  1. Daha evvel bilgisayardan da ne güzel izliyorduk. Şu anda frekans almıyor. Yazık ettiler. Ulusal Kanal da aynı şeyi yaptı.

    YanıtlaSil
  2. frekans çıkmıyor. Kim izleyebiliyor acaba bu kanalı ?

    YanıtlaSil