28 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A Toprak TV Frekans Bilgileri

Türksat uydusundan yayın yapan Toprak TV’nin kanal frekansı değerlerini kullanarak Toprak TV yayınlarını Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz. İşte Toprak TV frekans değerleri

TOPRAK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Toprak TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:12.303
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Toprak TV gerçekleştirdiği tematik ve ulusal yayınları ile ülkemizde bilinçli ve verimli bir tarımcılık için çiftçilerimize yönelik oldukça öğretici ve eğitici programlara yayınlarında yer vermektedir. Bu açıdan bakıldığında ülkemiz adına oldukça önemli bir yer tutan ve son yıllarda zor bir dönemden geçen tarımcılıkla alakalı, Toprak TV yayınları için kamusal bir yarar gösterdiğini de belirtebiliriz. Siz de Toprak TV yayınlarını takip ederek tarım konusunda hiç bilmediğiniz yeni bilgilere ulaşabilir, emeğinizin karşılığını tam anlamıyla elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Toprak TV uydu frekans bilgilerini kullanmak.

Toprak TV Türksat frekansı değerleri sizlerle yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu uydu frekansları verilerini kullanarak Toprak TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

TOPRAK TV YAYINLARINI TÜRKSAT 4A’DAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Toprak TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalın frekans değerleri ile alakalı sormak istediğiniz sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Toprak TV Türksat 4A frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: