20 Temmuz 2017 Perşembe

Türksat 4A TMB TV Frekans Bilgileri

TBM TV yayınlarını uydu frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İşte TMB TV frekans değerleri:

TMB TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TMB TV
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
TMB TV yani Türk Müzik Birliği Televizyonu, kuruluş amacı Türk coğrafyalarındaki tüm şarkı ve geleneksel eserleri bünyesinde barındıran, Türki ülkeler arasındaki kültür birliğini sağlamaya yönelik toplumların birbirini daha iyi tanımasını amaçlayan yayınları ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan ve diğer Türk nüfusunun bulunduğu ülke ve coğrafyaların sanatçılarının eserlerine yer veren TMB TV bu özelliği ile ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir.

TBM TV kanal frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Kanalın yayınlarını izlemeniz için tablodaki uydu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin ardından TMB TV yayınlarını Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz.

TMB TV İLE TÜRK DÜNYASININ MÜZİKLERİ TÜRKSAT’TA

TMB TV frekans bilgilerini sizlerle paylaşmış olduğumuz bu içerik üzerinden kanalın frekans değerleri ile alakalı diğer sormak istediğiniz soruları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek TMB TV Türksat 4A frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: