19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A TLC TV Frekans Bilgileri

TLC TV’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak TLC TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte TLC TV frekans değerleri:

TLC TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TLC TV
Alış Frekansı:12.379
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
TLC TV, ABD’nin en önemli TV kanallarından birisi olarak, geçtiğimiz yıllarda Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Kanal tüm Dünya’da büyük bir beğeni ile takip edilen dizi ve programları Türk izleyicisi ile buluşturmaktadır. Türksat 4A üzerinden yayın yapan TLC TV, ayrıca bazı bölgelerde karasal yayın da gerçekleştirmektedir. Siz de en kaliteli yabancı dizi ve programları seyretmek istiyorsanız TLC TV kanal frekans bilgilerini kullanın ve TLC TV yayınlarını Türksat üzerinden ücretsiz olarak seyredin.

TLC TV frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki uydu frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek TLC TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

TLC TV TÜRKSAT 4 A UYDUSUNDA


TLC TV’nin Türksat 4A’daki uydu frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden, kanalla ilgili TV frekansı kaynaklı sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. TLC TV frekans içeriğimizi düzenli olarak takip ederek kanalın en güncel frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: