19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A TGRT Belgesel Frekans Bilgileri

Belgesel severlerin beğeni ile takip ettikleri TGRT Belgesel’in uydu frekansı bilgileri ile TGRT Belgesel TV yayınlarını Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz.

TGRT BELGESEL UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TGRT Belgesel
Alış Frekansı:12.228
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:8.400
FEC Rate:5/6

TGRT Belgesel TV, uzun yıllardır sürdürdüğü yayınlarında çok önemli bir izleyici kitlesine ulaşarak, belgesel severlerin beğeni ile takip ettikleri bir TV kanalı olmayı başarmıştır. TGRT grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren TGRT Belgesel TV, her kesimde TV izleyicisinin beğeni ile takip edecekleri programlara yayınlarında yer veriyor. Siz de TGRT Belgesel TV’yi izlemek istiyorsanız kanalın TV frekansı bilgilerini kullanabilirsiniz.

TGRT Belgesel TV frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda sizlerle paylaşılmıştır. Tablodaki kanal frekansı bilgilerini kullanarak TGRT Belgesel yayınlarını Türksat 4A uydusu ile takip edebilirsiniz. Kanalı izleyebilmeniz için paylaşılan frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmelisiniz.

TGRT BELGESEL TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

TGRT Belgesel TV’nin Türksat 4A’dakİ frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın frekans verileri ile alakalı sorularınızı da bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek TGRT Belgesel frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: