19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Teve 2 HD Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimiz üzerinden Teve 2’nin Türksat 4A’daki uydu frekansı bilgilerine ulaşabilir ve Teve 2 yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Teve 2 frekans değerleri:

TEVE 2 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Teve 2
Alış Frekansı:12.245
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Teve 2 yayına ilk başladığı dönemde Kanal D’nin kardeş TV kanalı olarak izleyecilerin karşısına çıkmış ve Kanal D’de ünlenmiş ve televizyon izleyicilerinin büyük bir beğenisini toplamış dizilere yayınlarında yer vermiştir. Günümüzde de eski dizileri yayınlayan bir TV kanalı olarak ön plana çıkan Teve 2 ayrıca farklı TV kanallarında yayınlanmış dizilere de yer vermekte, hatta günümüzde yerli - yabancı sinema ve yarışma programları ile izleyicilerin beğenisi toplamaya çalışmaktadır. Teve 2 bir süredir yayınlarını ayrıca HD yayın kalitesiyle de sürdürmektedir. Yukarıda görmüş olduğunuz değerler, Teve 2’yi uydudan HD olarak izlemenizi sağlayacak olan değerlerdir.

Teve 2 HD frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Bu tablodaki frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Teve 2 yayınlarını HD olarak Türksat 4A uydusundan seyredebilirsiniz.

TEVE 2 YAYINLARI HD KALİTESİ İLE TÜRKSAT UYDUSUNDA

Teve 2 kanal frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Teve 2 frekansı ile ilgili diğer sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek ayrıca Teve 2 HD frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: