19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Tele 1 Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayına başlayan Tele 1’i uydu frekans değerlerini kullanarak sorunsuzca izleyebilirsiniz. İşte Tele 1 frekans değerleri:

ÖNEMLİ: Tele 1'in Uydu Frekansı Değerleri 5 Ağustos 2017'de Değişecektir. Bu Tarihten Sonra Tele 1'i Türksat 4A'dan İzlemek için Aşağıdaki Frekans Değerlerini Kullanmanız Gerekmektedir. 

TELE 1 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Tele 1
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Tele 1 henüz yakın zamanda başladığı yayınlarında muhalif kimliğini ön plana koymuş ve muhalif olduğu bilinen deneyimli ve tanınmış gazetecilerle yayıncılık hayatına iddialı bir biçimde girmiştir. Tele 1 yayınlarında daha çok, haber, güncel siyaset, politika ve tartışma programlarına yer vermektedir. Emre Kongar ve Enver Aysever olmak üzere tanınmış isimlerin programlarını izleyebileceğiniz Tele 1 Türksat 4A uydusundan da yayınlarını sürdürmektedir. Tele 1 yayınlarını izlemek istiyorsanız Tele 1 kanal frekans bilgilerini kullanmanız yeterlidir.


Tele 1 uydu frekansı değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki TV frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Tele 1 yayınlarını izleyebilirsiniz.

TELE 1 YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Tele 1 frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden Tele 1’in Türksat 4A’daki uydu frekansı ile alakalı sormak istediğiniz soruları da bizlere yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Tele 1 frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

2 yorum:

 1. Degerleri girdikten sonra kanal halen acilmiyor. Yardimci olursaniz sevinirim.
  Video pid. Audio pid. PCR pid degerleri onemli mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bahsettiğiniz değerleri kullanmadan yayının gelmesi gerekiyor. Cihazınızın LNB'si ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

   Sil