19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Tek Rumeli TV Frekans Bilgileri

Tek Rumeli TV’nin Türksat 4A’daki uydu frekansı bilgilerini kullanarak bölgenin en çok izlenen televizyonu Tek Rumeli TV’yi takip edebilirsiniz. İşte Tek Rumeli TV frekans değerleri:

TEK RUMELİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Tek Rumeli TV
Alış Frekansı:12.641
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Tek Rumeli TV, yayın hayatına başladığı günden bu yana kurumsal bir kimlik hedeflemiş ve bu çervede oldukça kaliteli ve ses getiren yapımlara imza atmıştır. Kanal kısa sürede bölgenin en çok izlenen TV kanallarından birisi olmasının yanı sıra ayrıca, Balkanlar, Trakya dışında Ege Bölgesi’nde oldukça popüler bir kanaldır. Tek Rumeli TV altını çizdiğimiz kurumsal kimliği çerçevesinde geçtiğimiz dönemde TRT ile de bir ortaklık protokolü imzalamıştır. Bu anlaşma gereğince TRT’deki bazı programlar Tek Rumeli TV’de de yayınlanmaktadır.


Tek Rumeli TV kanal frekansı bilgileri yukarıda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tabloda yer alan bu bilgileri uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Tek Rumeli TV yayınlarını Türksat 4A ile uydudan izleyebilirsiniz.

TEK RUMELİ TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAYINDA

Tek Rumeli TV frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden, kanalın frekans bilgileri ile alakalı sormak istediğiniz sorularınızı da bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca Tek Rumeli TV frekans içeriğimizi düzenli olarak takip ederek kanalın güncel frekans değerlerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: